Spa Rezervasyon

RegisterRemind My Password
Sign in
°C

Perimasali Cave Hotel

Edit
Featured ImageTerrace/PatioExterior detailOutdoor DiningHotel Front - Evening/NightTerrace/PatioGuestroomHotel InteriorHotel EntranceBathroom SinkDeep Soaking BathtubGuestroomLiving AreaGuestroomLiving AreaBathroom SinkGuestroomGuestroomGuestroomJetted TubGuestroomGuestroomGuestroomJetted TubBathroomLiving AreaGuestroomBathroom SinkBathroomJetted TubGuestroom
Contact
(0384)3535090
info@sparezervasyon.com
Davutlu Mah. Sehit Aslan Yakar Sok. 6 Mustafapasa / Urgup / Nevsehir - Turkiye
Description
Kapadokya'nın en iyi dekore edilmiş mağara oteli sizi doyumsuz anılar yaşatmak için Kapadokya'ya çağırıyor. Mustafapaşa'daki bir tepede yer alan bu eşsiz otele tarihi bir konak ev sahipliği yapmaktadır. Otel, Kapadokya'nın muhteşem manzaralarını sunmaktadır. Perimasalı Cave Hotel 1858 yılında inşa edilmiş olup tarihi şömine ve taş kemerler gibi tarihi unsurlarının bazılarını hala daha korumaktadır. Perimasalı'nın oryantal atmosferinin keyfini çıkarın. Kalın kadife kumaşlar ve orijinal kaya duvarlar otelin rahat atmosferini vurgulamaktadır. Perimasalı Cave Hotel, konaklamanız boyunca arkadaşlarınız ve aileleriniz ile görüşebilmeniz için ücretsiz kablosuz internet erişimi sunmaktadır. Mustafapaşa'daki bir tepede yer alan bu eşsiz otele tarihi bir konak ev sahipliği yapmaktadır. Otel, Kapadokya'nın muhteşem manzaralarını sunmaktadır. Perimasalı Cave Hotel 1858 yılında inşa edilmiş olup tarihi şömine ve taş kemerler gibi tarihi unsurlarının bazılarını hala daha korumaktadır. Perimasalı'nın oryantal atmosferinin keyfini çıkarın. Kalın kadife kumaşlar ve orijinal kaya duvarlar otelin rahat atmosferini vurgulamaktadır. Perimasalı Cave Hotel, konaklamanız boyunca arkadaşlarınız ve aileleriniz ile görüşebilmeniz için ücretsiz kablosuz internet erişimi sunmaktadır.
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0850 777 0 772
 
info@sparezervasyon.com
Kapadokya'nın en iyi dekore edilmiş mağara oteli sizi doyumsuz anılar yaşatmak için Kapadokya'ya çağırıyor. Mustafapaşa'daki bir tepede yer alan bu eşsiz otele tarihi bir konak ev sahipliği yapmaktadır. Otel, Kapadokya'nın muhteşem manzaralarını sunmaktadır. Perimasalı Cave Hotel 1858 yılında inşa edilmiş olup tarihi şömine ve taş kemerler gibi tarihi unsurlarının bazılarını hala daha korumaktadır. Perimasalı'nın oryantal atmosferinin keyfini çıkarın. Kalın kadife kumaşlar ve orijinal kaya duvarlar otelin rahat atmosferini vurgulamaktadır. Perimasalı Cave Hotel, konaklamanız boyunca arkadaşlarınız ve aileleriniz ile görüşebilmeniz için ücretsiz kablosuz internet erişimi sunmaktadır.
Mustafapaşa'daki bir tepede yer alan bu eşsiz otele tarihi bir konak ev sahipliği yapmaktadır. Otel, Kapadokya'nın muhteşem manzaralarını sunmaktadır. Perimasalı Cave Hotel 1858 yılında inşa edilmiş olup tarihi şömine ve taş kemerler gibi tarihi unsurlarının bazılarını hala daha korumaktadır. Perimasalı'nın oryantal atmosferinin keyfini çıkarın. Kalın kadife kumaşlar ve orijinal kaya duvarlar otelin rahat atmosferini vurgulamaktadır. Perimasalı Cave Hotel, konaklamanız boyunca arkadaşlarınız ve aileleriniz ile görüşebilmeniz için ücretsiz kablosuz internet erişimi sunmaktadır.
24-Hour Reception
Designated Smoking Area
Express Check-In/Check-Out
Facilities for Disabled Guests
Garden
Heating
Luggage Storage
No pets allowed
Non Smoking Rooms
Restaurant
Safety Deposit Box
Soundproof Rooms
Sun Terrace
Terrace
Airport Shuttle *
Bicycle Rental
Breakfast in the Room
Bridal suite
Car Park
Concierge Service
Currency Exchange
Daily maid service
Direct Dial Phone
Dry Cleaning
Fax/Photocopy
Free Bathroom Supplies
Hairdryer
Honeymoon Suite
Laundry
Private Check-In/Check-Out
Rental Car
Room Service
Ticket Service
Transfer Service *
Vending Machine (Drinks)
VIP Room Facilities
Wi-Fi Internet Connection
Biking
Hourse Riding
Massage
Spa&Wellness center
Satellite Channels
* Marked services are not free of charge.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0850 777 0 772
 
info@sparezervasyon.com
38.58392,34.89818
ha11536Hotel/ha.11536-Perimasali-Cave-Ho13
Ages
TOTAL