Spa Rezervasyon

Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
°C

River Garden Holiday Village

Edit
RestaurantFeatured ImageGuestroomHotel EntranceIn-Room KitchenIn-Room KitchenLiving RoomLiving RoomLobbyOutdoor PoolSpaSpa TreatmentMassageGymGymProperty AmenityOutdoor PoolOutdoor DiningDiningBuffetAerial ViewAerial ViewBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomGuestroomBathroomLiving AreaBuffetGuestroomTerrace/PatioExteriorExteriorExteriorLiving AreaLiving RoomGuestroomTerrace/PatioHotel InteriorBuffetTreatment RoomGymSaunaProperty AmenityBuffetOutdoor DiningOutdoor PoolOutdoor DiningOutdoor DiningOutdoor DiningOutdoor PoolOutdoor PoolOutdoor DiningOutdoor PoolOutdoor PoolOutdoor PoolOutdoor PoolOutdoor PoolGuestroomExteriorDiningOutdoor DiningWaterslideChildrens Play Area - IndoorOutdoor PoolTennis CourtIndoor PoolChildrens Play Area - OutdoorSports FacilitySports FacilityRestaurant
İletişim
08507770377
info@sparezervasyon.com
Kadriye Mahallesi, Canada Caddesi No:2, 07500 Kadriye - Serik/Antalya)
Spa Rezervasyon
Tanıtım
Belek mevkiinde denize 2 km mesafededir. Ücretsiz plaj servisi bulunmaktadır. Toplam 360 odası ile misafirlerine konforlu hizmet sunmaktadır. Ana restoran, snack bar, 2 adet A La Carte restoran ve 4 adet bar ile birçok farklı lezzeti bir arada sunar.Tesiste bulunan SPA merkezi, Türk hamamı, sauna ve masaj imkanları ile rahatlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra açık havuzlarında, kapalı havuz ve çocuk havuzunda yüzebilir; Fitness merkezi ile formunuzu koruyabilir; animasyon şovları ve diğer aktivitelerle doyasıya eğlenebilirsiniz.
Uçak + Otel dahil toplam paket fiyatıdır.
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0850 777 0 772
 
info@sparezervasyon.com
Belek mevkiinde denize 2 km mesafededir. Ücretsiz plaj servisi bulunmaktadır. Toplam 360 odası ile misafirlerine konforlu hizmet sunmaktadır. Ana restoran, snack bar, 2 adet A La Carte restoran ve 4 adet bar ile birçok farklı lezzeti bir arada sunar.
Tesiste bulunan SPA merkezi, Türk hamamı, sauna ve masaj imkanları ile rahatlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra açık havuzlarında, kapalı havuz ve çocuk havuzunda yüzebilir; Fitness merkezi ile formunuzu koruyabilir; animasyon şovları ve diğer aktivitelerle doyasıya eğlenebilirsiniz.
* İşaretli servisler ücrete tabidir.
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0850 777 0 772
 
info@sparezervasyon.com
,
ha11333Hotel/ha.11333-River-Garden-Holid31
Yaşlar
TOPLAM